Şikayet

Justinbet Şikayet


giriş

Her türlü soru hakkında, her türlü görüş hakkında ve Justinbet şikayet konularında bildirim yapacağınız yer tahmin ettiğiniz gibi, sadece ve sadece Justinbet müşteri hizmetleri olacaktır. Şikayet konusunun ne olduğu, şikayet konusunun kimden kaynaklandığı hiç önemli değildir. Site hata yapmış olabilir, siz hata yapmış olabilirsiniz. Önemli olan görüşmeniz, önemli olan müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz, yaşadığınız problemi ortaya koymanız ve çözüm üretilmesini çok kısa süre içerisinde beklemeniz olacaktır.

Justinbet Şikayetleri Nereye Bildirilir?

Yukarıda anlatıldığı gibi, bütün sorular, bütün görüş ve öneriler ile birlikte, şikayet konuları Justinbet sitesinin müşteri hizmetlerine bildirilecektir. Hangi müşteri hizmetleri kullanılır? 7 gün, 24 saat hizmet verdiği görülen Justinbet canlı destek hattından şikayet konularında başvuru yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat destek veren Justinbet mail adresleri bölümüne başvuru yapabilir ve şikayet konusunu gündeme getirebilirsiniz. İhtiyaç duymanız halinde, yine bölüm içerisinde yayınlanmış irtibat telefon numarasını kullanmanız da mümkündür.

Justinbet Şikayetler İle İlgilenir mi?

Justinbet markası her konuda üyeler ile ilgilenen bir anlayış ile çalışmaktadır. Bu aynı zamanda Justinbet kullanıcı yorumları üzerinden elde edilen bir bilgidir. Justinbet şikayet şeklinde bir ileti, bir bildirim, bir başvuru herhangi bir müşteri hizmetleri ile gönderildiğinde yapılacak ilk işlem, üyenin yaptığı başvuruyu dinlemektir. Mutlaka dinlenecek, sonuna kadar anlaşılacak, anlaşıldıktan sonra geri dönüş sağlanacaktır. Aktif üye aktif olmayan üye, az ekonomi ile çalışan üye, çok ekonomi ile çalışan üye şeklinde bir ayrım yoktur. Kim haklı, kim haksız şeklinde bir düşünce bulunmamaktadır. Herkes için eşit şartlarda hizmet verildiği tespit edilebilmektedir.

Justinbet Şikayetlere Geri Dönüş Süresi

Justinbet şikayet konusunda geri dönüş süresi, mail adresleri için 60 dakika, canlı destek hattı için anındadır. Kullanır iseniz, kullanmayı düşünüyor iseniz irtibat telefon numarası içinde, aynı şekilde anında ifadesinin kullanılması mümkündür. Elbette bu küçük çaplı bilgi ve belge gerektirmeyen problemlerinin giderilmesine yönelik süre anlayışıdır. Eğer daha büyük çaplı bir konu gündeme gelir ise, inceleme araştırma yapılması, dönüş sağlanması talep edilir ise, yazılı ve görsel destek talep edilir ise, bu durumda tüm müşteri hizmetleri üyelerden 24 saatlik süre talep edecektir. 24 saatlik süre içerisinde araştırma, inceleme yapılacak ve geri dönüş sağlanacaktır.