Para Çekme

Justinbet Para Çekme


giriş

Para yatırıp para kazandığınızda, kazandığınız parayı ana hesap bakiyesi üzerinde gördüğünüzde, hemen Justinbet para çekme talimatı verebilirsiniz. Bu işlemi yapmanız için mesai günlerini beklemenize, bu işlemi yapmanız için mesai saatlerini beklemenize gerek yoktur. Para çekme işlemini istediğiniz sistem ile müsaade edilen ve istediğiniz sistem ile 7 gün 24 saat boyunca yapabilirsiniz. Vereceğiniz talimatın gerçekleşme süresine bakar iseniz, karşınıza maksimum 15 dakika şeklinde bir ifadenin çıktığını göreceksiniz.

Justinbet Para Çekme Kuralları

Site ödeme yapıyor mu? Ödemelerde sorun var mı? Gibi tüm soruların karşılığında, para çekme kuralları bulunmaktadır. Sorunsuz ödeme almak isteyen herkes, en az 1 defa para yatıracak, parayı bahislerde kullanacak, parayı oyunlarda kullanılacak en az 1 defa para kazanma şansı elde edecektir. Sorunsuz para çekme işlemini yapmak isteyen herkes, kendi adına ve soyadına ait hesapları kullanacak, para çekme talep formuna en düşük ve en yüksek para çekme miktarlarının dışında herhangi bir parasal değer yazmayacaktır. Bu işlemler sorunsuz para çekme anlamına gelecektir. Ayrıca kurallarda site kendi adına da taahhütlerde bulunmuştur. İşlemlerin maksimum 15 dakika içerisinde gerçekleşeceği, ilk para çekme işleminde hesap doğrulama kapsamında belge talebinin gündeme gelebileceği ifade edilmiştir. Bundan sonra hesap değişmezse, belge istenmeyecek, yapılan ödemelerden hiç bir başlık altında kesinti yapılmayacak, komisyon alınmayacağı da kurallar içerisinde bulunmaktadır.

Justinbet Para Çekme Yöntemleri

Ödeme yöntemleri yani Justinbet para çekme yöntemleri ile havale ile para çekme, kripto para ile para çekme, TL nakit ile para çekme, jeton ile para çekme, anında havale ile para çekme ve ecopayz  ile para çekme seçenekleri bulunmaktadır. İstediğinizi tercih edebilirsiniz. Burada yazılmış seçeneklerin tamamında, Türk Lirası ile işlem yapma anlayışının yaratıldığı görülecektir. Bütün yöntemlerde güvenli bir şekilde ve bütün yöntemlerde hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Justinbet Para Çekme Miktarları

Justinbet para çekme işleminde, minimum para çekme ve maksimum para çekme miktarları geçerlidir. Havale için en az 100 en fazla 50.000, kripto para için en az 100 en fazla 50.000, TL nakit için en az 100 en fazla 50.000 Türk Lirası miktar bulunmaktadır. Ecopayz için en az 100 en fazla 50.000, jeton için en az 100 en fazla 50.000, anında havale için en az 100 en fazla 50.000 Türk Lirası en düşük ve en yüksek miktarların bulunduğu görülmektedir.