Justinbet E-Posta Adresimi Değiştirilebilir Mi

Justinbet sitesine üye olmaya karar verdiğinizde, üyelik başvuru formuna baktığınızda, sizlerden talep edilen bilgiler içerisinde, hesap bilgileri bölümünde, elektronik posta şeklinde bir tanımlama olduğunu göreceksiniz. Sizin müşteri hizmetleri ile ve müşteri hizmetlerinin, sizler ile iletişime geçme konusunda kullanılacak seçeneklerden bir tanesidir. Buraya kullandığınız şifresini bildiğiniz bir elektronik posta adresini yazmalısınız. Normal şartlar altında, justinbet e-posta adresimi değiştirilebilir mi? Sorusunun karşılığında, yapabileceğiniz herhangi bir işlem yoktur. Bir defa yazılmakta ve üyelik devam ettiği müddetçe kullanılmaktadır. Ancak, bir zorunluluk ortaya çıkmış ise, gereken desteği almanız mümkündür.

Justinbet E-Posta Adresimi Hesaptan Değiştirebilir miyim?

Justinbet giriş işlemini, kullanıcı adı ve şifre bilgisi ile yaptığınızda, hesap bölümünde yapabileceğiniz işlemler tanımlanmıştır. Ancak, bu işlemlerin arasında, elektronik posta adresinin değiştirilmesi şeklinde bir uygulama yoktur. Kişisel hesabı üzerinden mevcut elektronik posta adresini değiştirme şansınız yoktur. Değiştirebilmeniz için, destek almanız gerekecektir.

Justinbet E- Posta Adresimi Nasıl Değiştirebilirim?

Değişim zorunluluğu ortaya çıkmış ise, yapacağınız tek işlem müşteri hizmetleri ile görüşmek olacaktır. Canlı destek ile görüşebilirsiniz ve talebi iletebilirsiniz. Elektronik posta servisini kullanabilir, müşteri hizmetlerine elektronik posta gönderebilir, durumunuzu anlatabilir ve elektronik posta adresini değiştirmek istediğinizi ve zorunlu olduğunu ifade edebilirsiniz. Justinbet Müşteri hizmetleri gereken desteği sağlayacak, konuda yardımcı olacak, sistem içerisinde kayıtlı elektronik posta adresinizin yerine, vermiş olduğunuz elektronik posta adresinizi yazacaktır.

Justinbet E-Posta Adresimi Kaç Kere Değiştirebilirim?

Müşteri hizmetleri aracılığı ile justinbet e-posta adresimi değiştirilebilir mi? Sorusunun karşılığı olduğu ifade edilmiştir. Peki, başvuru yapmak suretiyle elektronik posta adresini müşteri hizmetleri üzerinden kaç defa değiştirebilirsiniz? Genel kullanım koşullarına baktığınızda, hesap bilgileri ya da hesaplar bölümünde, böyle bir fark olmadığını, ancak, zorunluluk durumunda müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerektiğini göreceksiniz. Müşteri hizmetleri anlayışlı davranacak, elektronik posta adresini, mecburiyet nedeniyle değiştirecektir. Ancak, bir defa başvuru yapma ve bir defa yardım alma hakkınız bulunmaktadır. Aynı uygulamayı tekrar tekrar gündeme getirmeniz, aynı yardım talebini müşteri hizmetlerine tekrar tekrar iletmeniz, her defasında elektronik posta adresi değişim işleminin yapılacağı anlamına gelmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*