Justinbet E-Posta Adresimi Değiştirebilir miyim

Justinbet sitesinde bir hesap meydana getirdiğinizde, müşteri hizmetleri ile irtibata geçme konusunda ya da müşteri hizmetlerinin sizler ile irtibata geçme konusunda kullanacağı iletişim seçeneklerinden bir tanesi, sizler tarafından üyelik başvuru formuna yazılmış elektronik posta adresi olacaktır. Buraya aktif olarak kullandığınız, şifresini hatırladığınız, ileride değiştirmek istemeyeceğiniz bir elektronik posta adresini yazmalısınız. Herhangi bir zorunluluk ortaya çıkar ise, justinbet e-posta adresimi değiştirebilir miyim? Sorusunun karşılığında bireysel olarak yapabileceğiniz bir işlem bulunmadığını bilmelisiniz. Siteye giriş işlemini gerçekleştirip, hesabım bölümüne geldikten sonra, elektronik posta adresini değiştirebileceğiniz bir bölüm olmadığını göreceksiniz. Bu yüzden hatırladığınız, kullandığınız bir adresi yazmalısınız. Genel kullanım koşulları içerisinde, elektronik posta adresinin bir defa yazılacağı belirtilmiştir. İhtiyaç ortaya çıkar ise, yapmanız gereken işlemler aşağıda belirtilmiştir.

Justinbet E-Posta Adresimi Nereden Değiştirebilirim?

Kişisel olarak hesabım bölümünden yapabileceğiniz hiçbir işlem yoktur. Normal şartlar altında, genel kullanım koşulları içerisinde de anlatıldığı gibi, bir defa elektronik posta adresi verilir ve bir defa verilen adresin değiştirilmesi gibi bir işlem bulunmaz. Zorunluluk olduğunu düşünüyor iseniz, değişim talebinde bulunmanız gerekecektir. Bunun için müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz. Müşteri hizmetleri anlayışında elektronik posta üzerinden başvuru yapılması ya da canlı destek hattı üzerinden başvuru yapılması şeklinde iki farklı uygulama bulunmaktadır. Başka bir çareniz yoktur. Kişisel olarak yapılacak bir işlem değildir.

Justinbet E-Posta Adresimi Kaç Kere Değiştirebilirim?

Canlı destek hattından ya da elektronik posta servislerine başvuru yapıp unutmanız ve herhangi bir gerekçeye istinaden, zorunlu olarak elektronik posta adresini değiştirmeniz gerektiğini bildirebilirsiniz. Ancak bu konuda sizlere tanınmış sadece bir fark bulunmamaktadır. Bu yüzden bir zorunluluk ortaya çıkmış ise ve elektronik posta adresini değiştirmek istiyor iseniz, mutlaka hatırlayacağınız, şifresini bildiğiniz, aktif olarak kullanacağınız, bir yere not aldığınız elektronik posta adresini belirlemelisiniz. Bir daha hakkınız bulunmadığını unutmamalısınız.

Justinbet E-Posta Adresimin Şifresini Hatırlamıyorum

Justinbet e-posta adresimi değiştirebilir miyim? Sorusunun karşılığı yukarıda verilmiş müşteri hizmetleri ile zorunluluk durumunda görüşme yapılacağı ifade edilmiştir. Kullandığınız ancak değiştirmek istemediğiniz elektronik posta adresinin şifresini hatırlamıyor iseniz, elbette burada müşteri hizmetlerinin yapacağı bir şey yoktur. Sadece yeni bir elektronik posta adresi sizlerden talep edilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*