Justinbet Cepbank İle Para Çekme

Justinbet sitesinde hesap meydana getirdikten, hesaba para yatırıp kullandıktan ve minimum 1 defa para kazanma şansını yakaladıktan sonra, kazandığınız paralar ya da hesapta bulunan paralar hakkında para çekme talimatı verebilirsiniz. Kazandığınız paraları çekme konusunda kullanabileceğiniz popüler seçeneklerden bir tanesinin, justinbet cepbank ile para çekme seçeneğin olduğu görülmektedir. Bu yöntem üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde ve belirlenmiş minimum ve maksimum tutarlarda para çekme işlemini yapabilirsiniz.

Justinbet Sitesinden Cepbank İle Nasıl Para Çekilir?

Sistemin kullanılmasında, cepbank ile para yatırma sistemine göre, ekstra farklı bir uygulama bulunmamaktadır. Sadece para çekme formuna T.C kimlik numaranızı ve size ait olan cep telefon numarasını yazmanız gerekecektir. İşleme hesabım bölümü üzerinden başlayacaksınız. Hesabım bölümüne geleceksiniz. Bu bölüm üzerinden para çek seçeneğini bulup, tercih edeceksiniz. Sıralanmış yöntemlerden cepbank seçeneğini görüp, seçeceksiniz. Justinbet Para çekme talep formu karşınıza gelecektir. Üye adına ve soyadına ait olan T.C kimlik numaranızı yazacaksınız. Sizin adınıza kayıtlı olan cep telefon numarasını yazacaksınız. Çekmek istediğiniz para miktarını gireceksiniz. Bu işlemin yapılması ile birlikte, bilgileri kontrol edip, onay vereceksiniz. Sistem çalışacaktır. Cep telefon numaranıza bir onay kodu gönderilecektir. Bu onay kodunu alacaksınız, çekmek istediğiniz para miktarını unutmayacaksınız. Çalıştığınız bankaya gideceksiniz, ATM cihazının önüne geleceksiniz, kartsız işlemler menüsünü tercih edeceksiniz. Buradan cepbank seçeneğini tercih edip, T.C kimlik numarası, telefon numarası, çekeceğiniz para miktarı ve cep telefonuna gelen onay kodunu yazacaksınız. İşte bu kadar basittir.

Justinbet Cepbank Sistemi Para Çekme Miktarları

Bu sitede cepbank ile para çekme işlemini yapma aşamasında kullanabileceğiniz miktarlar belirlidir. En az 100 Türk Lirası para çekme işlemi ve günlük en fazla 1.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz. Türkiye bankacılık sisteminde, cepbank sisteminin geneldeki çalışma miktarları bu şekilde olduğu için, site bu yönde hareket etmektedir.

Justinbet Cepbank Yöntemi Para Çekme Süresi

Justinbet cepbank ile para çekme işleminde, işlem süresinin, yani cep telefon numaranıza onay kodu gelme süresinin maksimum 20 dakika olduğu görülecektir. En fazla 20 dakika içerisinde cep telefon numaranıza bir onay kodu gelecektir. Bu onay kodu ile birlikte, gideceğiniz ATM cihazı üzerinden yukarıda bahsedildiği şekilde paranızı alacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*