Justinbet Canlı Tombala Kullanım Şartları

Online justinbet hizmetleri ya da justinbet sitesi tarafından sunulan paralı oyun seçenekleri arasında, tombala oyun türünün yer aldığını da göreceksiniz. Canlı tombala oyunu, online tombala oyunu anlayışında isteyen herkes, hesap açıp para yatıran herkes, bölüm içerisinde karşılanmaktadır. Elbette bu oyunda yer almayı düşünüyor iseniz ve şansınızı deneyip para kazanma şansını elde etmeyi hedefliyor iseniz, justinbet canlı tombala kullanım şartları dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Oyun belirlenmiş kurallar dahilinde, online oyun anlayışında ekranlara yansıtılmakta, katılım sağlayanlara para kazanma şansı sunulmaktadır.

Justinbet Tombala Kartı Kuralları

Oyunun temel oynanış şeklini anlatmadan önce, canlı tombala çekilişlerine katılım sağlamak amacıyla, tombala kartı satın almanız gerektiğini, hesaba gönderdiğiniz paralar ile tombala kartı satın almanız gerektiğini bilmelisiniz. Tombala kartları 3 Türk Lirası minimum değerden başlamakta, 100 Türk Lirası maksimum değere kadar çıkmaktadır. Satın almış olduğunuz tombala kartlarını, sadece sıradaki canlı tombala çekilişlerinde kullanacaksınız. İkramiye kazanan ya da kazanmayan, sıradaki canlı çekiliş için satın almış olduğunuz tombala kartlarını, bir sonraki tombala çekilişinde kullanma şansınız yoktur. Her tombala kartının üzerinde 3 adet yatay sıra, her bir yatay sırada 5 adet rakam ve bir tombala kartı üzerinde toplam 15 adet rakam bulunmaktadır.

Justinbet Tombala Oyununun Kuralları

Justinbet Tombala oyunu canlı çekilişler ile yapılmaktadır. Klasik tombala oyununda olduğu gibi, rakamlar geçerlidir. Canlı çekiliş ekranlara yansıtılmaktadır. Görevli, sistem içerisinden, üzerinde rakam yazan top almakta, sesli olarak okumakta, ekranlara göstermektedir. Kullanıcılar kendileri manuel olarak, satın aldıkları kartların üzerine işaretleme işlemini yapabilir. Arzu etmesi durumunda, sistemin otomatik olarak işaretleme yapmasını tercih edebilir.

Justinbet Tombala Kazanç Kuralları

Justinbet canlı tombala kullanım şartları içerisinde dağıtılan ikramiyelerde, belirli bir sistemde bulunmaktadır. Klasik tombala oyunu ile birebir benzerlik göstermektedir. Yatay ilk sıranın tamamlanması durumunda, birinci çinko yapılıp ikramiye kazanılır. Yatay ilk sıra ile birlikte, ikinci sıranın tamamlanmasında, ikinci çinko yapılıp ikramiye kazanılır. Yatay ilk ikinci ve üçüncü sıranın tamamlanması durumunda, üçüncü çinko yapılır ve ikramiye kazanılır. Bir tombala kartında tüm çinkolar yapılır ise, tulum olarak ifade edilen dördüncü ve özel ikramiyede kazanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*