İmajbet Para Çekme İşlemlerinde Belge Talep Ediliyor mu

Finansal departmanın, imajbet sitesinin finansal departmanının ödemeler konusunda belirlenmiş kuralları bulunmaktadır. Bu kuralların içerisinde, imajbet para çekme işlemlerinde belge talep ediliyor mu? Sorusunun karşılığı net olarak bulunmaktadır. İmajbet sitesi herhangi bir olumsuzluk görülmemesi durumunda, kullanıcıların kazandıkları paraları geri alma konusunda vereceği talimatlara istinaden, herhangi bir belge talebini gündeme getirmeyecektir. Elbette olumsuz bir durum yaşanıyor ise, bu durumda belge talep edilme hakkı bulunmaktadır.

İmajbet Hangi Limitte Belge Talep Ediyor?

Bazı yabancı bahis sitelerini incelediğinizde, belirli bir parasal değerde para çekme talimatının verilmesi aşamasında, belge talep edildiğini göreceksiniz. Belirli bir miktarın üzerine çıktığınız anda, para çekme talimatı verir vermez, sizlerden belge talep edilecektir ancak, imajbet sitesini incelediğinizde, bu yönde bir işlem olmadığını, imajbet hangi limitte belge talep ediyor? Sorusunun karşılığının bulunmadığını göreceksiniz. Herhangi bir değerde para çekme talimatı vermeniz önemli değildir. Kaç para kazanmış olur iseniz olun ve para çekme talimatı vermiş olur iseniz olun, belge talebi sizlerin karşısına çıkmayacaktır.

İmajbet İlk Para Çekme İşleminde Belge Talep Ediyor mu?

Para çekme kuralları içerisinde ya da genel kullanım koşullarında, imajbet ilk para çekme işleminde belge talep ediyor mu? Sorusunun da bir karşılığını vermiştir. Ödemelerden belge talep edilmez şeklinde net bir açıklama konulmuştur ancak, bir detay, bir parantez açılmıştır. Olumsuz bir durum ortaya çıkar ise, belge talep etme hakkı bulunmaktadır. İlk para çekme işleminde ispatlayıcı nitelikte yani hesabın kullanıcıya ait olduğunu görmek amacıyla, belge talep etme hakkı bulunmaktadır. İstediği zaman bu hakkı kullanma durumunu gündeme getirebilir.

İmajbet Para Çekmede Hangi Belgeleri Talep Edebilir?

İmajbet para çekme işlemlerinde belge talep ediliyor mu? Sorusunun karşılığı yukarıda verilmiştir. Genelde belge talep edilmez. Olumsuz bir durum ortaya çıkmaz ise, belge talep edilmez ancak, şüpheli bir durum ortaya çıkar ise, belge talep etme hakkı bulunmaktadır. Böyle bir durum yaşandığında imajbet para çekmede hangi belgeleri talep edebilir? Bu sorunun karşılığı açıktır. Talep edeceği belgeler ya da talep etme ihtimali bulunan belgeler belirlidir. Hesap dekontunun alınması, hesap cüzdanının alınması, bankadan yazı alınması, kredi kartının önlü arkalı fotokopisinin alınması gibi bir durum söz konusu olabilir. Bu yönde bir belge talebi geldiğinde, talep edilen belgeleri elektronik posta ile göndereceksiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*