İmajbet Hesap İncelemesi

İmajbet sitesinde yer alan bir şahıs ya da imajbet sitesinde yer almayı düşünen bir şahıs, mutlaka imajbet hesap incelemesi şeklinde bir işlem yapıldığını bilmelidir. Her kullanıcı mutlaka en az bir defa bu yönde bir işlem ile karşılaşacaktır. Gerçek kişilikler tarafından açılan hesapların ortaya çıkarılıp, yasal prosedürlerin tamamlanması gibi basit 1-2 gerekçe ile bu işlemin yapıldığını anlatmak mümkündür.

İmajbet Neden Hesap İncelemesi Yapıyor?

Bu sorunun karşılığını kendiniz verebilirsiniz. İmajbet neden hesap incelemesi yapıyor? Sorusunun karşılığını mantıklı bir şekilde düşündüğünüzde, siz de verebilirsiniz. Bir şahsın sizin hesabınıza giriş yapmasını, sizin hesabınızda bulunan para hakkında para çekme talimatı vermesini ister misiniz? Rahat bir şekilde herkesin bu işlemi yapma şansına sahip olmasını düşünebilir misiniz?

Bu soruya hayır şeklinde cevap veriyor iseniz, imajbet sitesinin neden hesap incelemesi yaptığını anlayacaksınız. Bir oyun masasına, canlı oyun masasına, bir blackjack ya da baccarat masasına oturduğunuzu düşünün. Karşınızdaki oyuncunun bir tane hesap ile birden fazla oyuncu olarak karşınızda bulunmasını oyunu kontrol etmesini ve sizi kandırıp, para kazanmasını, sizin paranızı kazanmasını ister misiniz? Bu soruya da cevabınız hayır ise, neden hesap incelemesi yapıldığını anlayacaksınız.

İmajbet Hesap İncelemesini Yapmak İstemiyorum

Siz bir kullanıcı olarak, imajbet hesap incelemesini yapmak istemiyorum diyor olabilirsiniz. Bu durumda yukarıda bir kullanıcı tarafından düşünülen ya da yukarıda anlatılan ifadelerin sizin tarafınızdan yapıldığı düşünülecektir ve buna istinaden, hesabınız kapatılacak ya da hesabınız dondurma ya da askıya alma işlemine tabi tutulacaktır. Tavsiye edilen uygulama, hesap inceleme işlemine katılmanız olacaktır.

İmajbet Hesap İncelemede Belge Talep Eder mi?

Farklı sistemler aracılığı ile hesap inceleme işlemi, imajbet sitesi tarafından yapılabilmektedir. İmajbet hesap incelemede belge talep eder mi? 18 yaşında ya da üzerinde olduğunu görmek için, ip, ikametgah adresleri üzerinden bir tane hesap açtığınızı görmek için, kendinize ait ödeme enstrümanlarını kullandığınızı görmek için, hesap inceleme işleminde belge talep etme hakkına sahip bulunmaktadır. İstenen belgeleri gönderme konusunda, güvenlik endişesine kapılmayın. Gönderilen belgeler sistem içerisinde, şifreleme programları ile tutulacak ve üçüncü şahıslara kesin bir şekilde kapatılacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*