İmajbet Cepbank İle Para Çekme

İmajbet sitesi üyelerden gelen talepler doğrultusunda, farklı ödeme yöntemlerini aktif olarak kullanıma açmıştır. Birçok sitede göremeyeceğiniz seçeneklerden, ödeme yöntemlerinden bir tanesinin, imajbet cepbank ile para çekme yöntemi olduğu görülmektedir. Gerçekten, siteden ya da imajbet sitesinden cepbank ile para çekme işleminin yapılması mümkün müdür? Evet, imajbet sitesi bu konuda hizmet veren, hemen hemen karşılaşma imkanınız olmayan yabancı bahis sitelerinden bir tanesidir.

İmajbet Cepbank İle Nasıl Para Çekerim?

Bu konuda sitenin finansal departmanından da, gerekli desteği alabilirsiniz. İmajbet cepbank ile nasıl para çekerim? Bu sorunun karşılığını şu şekilde verebiliriz. İmajbet giriş işlemini yapacaksınız. Para yatırıp en az 1 defa para kazandıktan sonra, giriş işlemini yapacak ve para çek bölümüne geleceksiniz. Seçeneklerden cepbank seçeneğini tercih edeceksiniz. Para çekme talep formunda, sizlerden t.c. kimlik numarası, cep telefon numarası istendiğini göreceksiniz. Bilgileri yazacaksınız. Çekmek istediğiniz para miktarını, en az 100 Türk Lirası olacak şekilde yazıp, onay vereceksiniz. Cep telefon numaranıza bir onay kodu gelecektir. Daha sonra bu onay kodunu alacaksınız, ATM cihazına gideceksiniz ve para çekme bölümüne gelip, cepbank seçeneğini tercih edecek, ATM ekranında gördüğünüz bölümleri dolduracak ve paranızı, ATM cihazından alacaksınız.

İmajbet Cepbank Para Çekme Miktarı

Burada bu sistemin çalışmasında, dikkat edilmesi gereken detayların arasında, imajbet cepbank para çekme miktarı da yer almaktadır. En az 100 Türk Lirası değerinde para çekme işlemi yapabilirsiniz. Gün içerisinde en fazla 1.000 Türk Lirası değerinde para çekme işlemi yapabilirsiniz. En yüksek sınır aslında imajbet sitesi tarafından değil, Türk bankacılık sistemi tarafından belirlenmiş bir parasal değerdir. İmajbet sitesi buna uygun davranmaktadır.

İmajbet Cepbank Para Çekme Süresi

İmajbet cepbank ile para çekme işlemi yukarıda bahsedilen şekli ile yapılacaktır. Siz para çekme talep formunu yazıp, yani doldurup, finansal departmana gönderdikten sonra, süreç başlayacaktır. Cep telefon numaranıza onay kodunun gelmesi, imajbet cepbank para çekme süresi yaklaşık 20 dakikadır. Bu parayı gerçek para olarak hesabınıza değil, elinize nakit var olarak alabilmeniz için, ATM cihazına gidecek, yukarıda bahsedilen işlemleri gerçekleştireceksiniz. Aslında hızlı bir yöntem olduğu görülmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*