Canlı Destek

Justinbet Canlı Destek


giriş

Türkiye’de çalışan, Türkiye’de hesap açılıp kullanılan yabancı bahis siteleri arasında bulunan Justinbet, iletişim konusunda Justinbet canlı destek uygulamasını kullanan platformlar arasında bulunmaktadır. Canlı destek nedir? Yazmak suretiyle birebir görüşeceğiniz, müşteri hizmetleri ile birebir irtibat kuracağınız, sohbet edeceğiniz bir bölüm anlamına gelmektedir. Çalışma saatleri nelerdir? 1 gün hizmet vermektedir, 24 saat kullanıcıları karşılamaktadır. Hangi dil seçeneği kullanılır? Canlı destek bölümünde Türkiye ip adresleri ile Justinbet giriş işlemini yapan herkes, Türkçe dil seçeneği ile görüşme yapma avantajına sahip olacaktır.

Justinbet Canlı Destek Kimlere Açık?

Hizmet kalitesinin yükseltilmesi, üyelere daha fazla zaman ayrılması, her üye ile birebir iletişim kurulması, sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi, şikayetlerin kaldırılması, görüş ve taleplerin alınması gerekçelerine istinaden, canlı destek sadece üye olan şahıslara açıktır. Justinbet ziyaretçileri canlı destek üzerinden görüşme yapma imkanına sahip değildir.

Justinbet Canlı Destek İle Nasıl Görüşürüz?

Aslında oldukça basit bir şekilde, Justinbet canlı destek hattı ile üye olmanız durumunda görüşebilirsiniz. Yapacağınız işlem çok çok basittir. Justinbet giriş işlemi yapılacak, sayfanın sağ alt köşesine bakılacak, canlı destek resmi üzerinden seçim yapılacaktır, ekran görüntüsü değişmeyecektir. Beyaz renkli küçük bir pencere sağ köşeden yukarıya doğru açılacaktır. Üzerinde Türkçe karakterlerin kullanıldığı görülecektir. Kullanıcı adı bölümünün doldurulması ve ad, soy ad bölümünün doldurulması ve dil seçiminin yapılması zorunludur. Bu işlemler ile birlikte, sarı renkli şimdi konuşmaya başlayın butonun üzerine gelinecek ve seçim işlemi yapılacaktır. 30 saniye dolmadan müşteri hizmetleri temsilcisi, Türkçe dil seçeneğinde sizleri karşılayacaktır.

Justinbet Canlı Destek Departmanları

Justinbet canlı destek görüşme bölümüne baktığınızda, konu seçin, bölüm seçin, departman seçin şeklinde bir ifadenin olmadığını göreceksiniz. Doğrudan boş bölümleri doldurup, kontrol edecek ve en alttaki butona basarak, müşteri hizmetleri temsilcisini 30 saniye civarı bekleyeceksiniz. Her konuda görüşebilir, her konuda soru sorabilir, her konuda yardım talep edebilirsiniz. Sınırlama yoktur. Karşınıza gelen müşteri temsilcisi mutlaka tecrübeli, deneyimli bir personel olacaktır. Amaç müşteri memnuniyetinin elde edilmesi, amaç çözüm üretilmesi, amaç çözüm odaklı anlayışın her üyeye birebir yansıtılması ve müşteri memnuniyetleri doğrultusunda görüşmenin sonlandırılmasıdır.