Belge

Justinbet Belge


giriş

Justinbet sitesinde hesap açmış bir şahıs, bu siteyi kullanan ya da kullanmak isteyen bir şahıs, Justinbet belge anlayışında belirlenmiş kuralların olduğunu görecektir. Kurallarda inceleme yapıldığında, müşteri hizmetlerinden bilgi talep edildiğinde, Justinbet sitesinin her bir üyeden belge talep etme hakkına sahip olduğu tespit edilecektir. Ancak burada bir parantez açılması, bir konunun açıklığa kavuşturulması gerekmektedir. Her üyeden, her işlem karşılığında, her zaman aynı belgenin istenmesi, ısrarlı bir şekilde bu konunun gündeme getirilmesi ile üyelere zorluk çıkarılması gibi bir uygulama, bir işlem seçeneği yoktur.

Justinbet Belge Talebi Gerekçeleri

Justinbet sitesi bir üyeden ya da bütün üyelerden belge talep ediyor ise, mutlaka altında gerekçe vardır. Hesap doğrulama işlemi yapılıyor olabilir, hesap onay işlemi yapılıyor olabilir, çalıntı kartlar ile finansal hareketlerin, çalıntı hesaplar ile finansal hareketlerin gerçekleştirilmeye çalışıldığı düşünülüyor olabilir. Üye olmayan bir şahsın, üye olan bir şahıs hesabından para çekme talimatı vermeye çalıştığı düşünülüyor olabilir. Üyenin 18 yaşından küçük olduğu şeklinde bir düşünce ortaya çıkabilir. Bir üyenin birden fazla hesap açıp avantaj sağlamaya, bahis yapmaya, oyun oynamaya çalıştığı düşünülebilir. Bunların ispatlanması ve gerçeğin ortaya çıkarılması amacı ile belge talep edilme ihtimali bulunmaktadır.

Justinbet Belge Talepleri Nasıl Karşılanır?

Belge şeklinde, Justinbet belge şeklinde bir bildirim almış iseniz, yapacağınız işlem belirlidir. Müşteri hizmetlerinin elektronik posta adreslerini kullanmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Ancak önce istenilen belgelerin ne olduğunu görmelisiniz. Sizlere gönderilen elektronik posta içerisinde yazacaktır. Belgeyi alacaksınız, fotoğrafını çekeceksiniz yani resim formatına, dijital formata çevireceksiniz. Belgeleri toparlayacaksınız, size ait olan üyelik kayıt formuna yazdığınız elektronik posta adresi ile müşteri hizmetlerine, [email protected]  elektronik posta adresine göndereceksiniz. Farklı bir adres kullanmanız, belge talebinin gecikmesi anlamına gelebilir. Bunun dışında yapacağınız bir işlem yoktur.

Justinbet Belge Göndermek Güvenilir mi?

Endişe duymayın, Justinbet belge talebine katılım sağlayın. Aynı site ile çalışmak, aynı güvenli site ile çalışmak istiyor iseniz, gerçek anlamda endişe duymadan sizlerden istenen belgeleri gönderebilirsiniz. Belgelerin korunması yönünde sorumluluk, Justinbet markasındadır. Ticari hükümler, yasal hükümler bağlayıcıdır. Şifreleme programları kullanılmaktadır. Belge paylaşımı yapılma ihtimali yoktur. Gizlilik politikası belirlenmiş, ticari anlamda karşılıklı olarak imzalanmış, kayıt altına alınmıştır. Herhangi bir açık yaşanma ihtimali, güvenlik zaafiyeti ile karşılaşma ihtimali bulunmamaktadır.